Ledri Vula sërish në siklet, ja cfare i beri nje fanse në skenë

Këgëtari i njohur, Ledri Vula është përballur sërish me një situatë të sikletshme. Një fanse i ka hedhur të brendshmet e saj, teksa ai ishte duke performuar Live. Ledri i pa të brendshmet në skenë, i mori në dorë dhe më pas i la tek DJ. Kjo nuk është hera e parë që Ledri përballet me një situatë të tillë. Disa vite më parë, një vajzë i hodhi atij, reçipetat. Edhe në atë kohë, këngëtari veproi po njësoj.
Hap linkun re.klamues me poshte dhe ndiqni videon e plote