A ju kujtohet koha kur Arbana bëri reklamë por harroi detajin që ndjekësit nuk ia falen?

Moderatorja Arbana Osmani është vazhdimisht në qendër të vëmendjes dhe gjithë fansat e saj e ndjekin çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale.

Por në një foto të publikuar, teksa ka qenë duke bërë një reklamë, e veshur me një bluzë të bardhë me dizenjo pranverore dhe e shkujdesur, moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka harruar etiketën vënë, e cila dallohet qartësisht në veshjen e saj.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote