Çiljeta e mbajti të fshehtë, mësohet kush është ish-partneri i Çiljetës dhe babai i Fernandos (FOTO)

Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë në shkurt të vitit 2013. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Fernando dhe sot është 7 vjeç. Asnjëherë nuk u bë publik babai i djalit, për të cilin Çiljeta thoshte se nuk jeton në Shqipëri.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe shikoni fotot

Më pas u fol se janë ndarë dhe këngëtarja nisi historinë e dashurisë me portierin Alban Hoxha. Sot është imazhi që në portale flitet të jetë babait të Fernandos.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe shikoni fotot

“Iconstyle” ka publikuar një fotografi të djalit me një burrë dhe një djalë tjetër.Aty vihet re ngjashmëria e Fernandos me burrin, i cili dyshohet të jetë babai i tij. Mirëpo këngëtarja nuk ka reaguar ende për këtë imazh dhe mbetet mister identiteti i tij i vërtetë