Eli Fara në zi. Mes dhimbjes së madhe jep lajmin e hidhur: T’u prehtë shpirti në paqe

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka ndarë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të nënës së saj Vangjelia Bello Fara.
Përmes një postimi në rrjetet sociale, Eli jep lajmin me zemrën e thyer, teksa publikon një foto të nënës së saj të ndjerë.
“Ndëroi jetë nëna ime Vangjelia Bello Fara..E shtrenjta ime tu prehtë shpirti në paqe🙏🏻❤️”, shkruan Eli.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote