Ledjana e “Përputhen” nuk humb kohë, gjen dashurinë pas ndarjes nga Mevlani! Kush është djali që i ka marrë zemrën?

Pas ndarjes nga Mevlani, Ledjana ka gjetur dashurinë. Këtë e ka zbuluar vetë ajo gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në rrjete sociale.
“A je beqare?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

“Ç’rëndësi ka nëse të tjerëve u thua je beqare apo e lidhur. Me rëndësi është ta duash dikë dhe të bëhet motivi parë për çdo gjë”, është përgjigjur Ledjana. Më tej, dikush tjetër e ka pyetur se si ndihet shpirtërisht dhe ajo nuk ka hezituar të tregojë se është e dashuruar. “Ndihem e dashuruar. Ndjenja të përziera”, është shprehur Ledjana.
Po ashtu, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka zbuluar se i mungon dikush të cilin e thërret “bebe”.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote