Sot eshte nje kengetare me fame boterore, e njohni dot vajzen shqiptare ne foto

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi është bërë nostalgjike për të shkuarën. Behet fjale per këngëtaren shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e cila ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte vetem 8-vjeçe.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Bebe shfaqet me flokë të zeza e të gjata dhe me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë. Këngëtarja ka ruajtur të njëjtat tipare të ëmbla edhe në ditët e sotme dhe dukshëm dallon se është ajo.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote