Hipur mbi makinë/ Del fotoja para aksidentit të vajzave me ‘Land Rover’, dy italiane dhe një shqiptare

Rexhina Çelhaka, është 22-vjeçarja e cila drejtonte mjetin tip ‘Land Rover’ me të cilin u përplas furgoni i pasagjerëve që vinte nga Tirana për në Sarandë. Dyshohet se 22-vjeçarja është futur me shpejtësi në kthesë dhe ka hum bur kon trollin, duke u përp lasur me furgonin. Si pasojë e kësaj përpl asje pesë persona hum bën jetën, shoferi, një çift shqiptarësh dhe dy turistë nga Ukraina.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Së fundmi, në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur edhe fotoja pak kohë para aks.ide.ntit. Tre vajzat që udhëtonin në Land Rover, dy nga Italia dhe Çelhaka kanë pozuar me makinën dhe e kanë postuar në rrjetet sociale. Ato kishin filluar prej ditësh pushimet, por aks.iden.ti tr.agj.ik ua preu në mes.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote