Ku i ka fshehur gjithë këtë kohë? Shikoni vëllezërit e Arbana Osmanit, identik si ajo?

Ku i ka fshehur gjithë këtë kohë? Shikoni vëllezërit e Arbana Osmanit, identik si ajo?

Moderatorja Arbana Osmani ka vetem dy vellezer dhe asnje moter.

Ne nje foto publikuar se fundmi ajo shfaqet mes dy vellezerve te saj qe nuk i kishte prezantuar me publikun kurre me pare
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

>