Almeda Abazi me pushime në Shqipëri, bashkëshorti i saj turk poston foto nga vendi që kanë zgjedhur

Almeda Abazi zbuloi para disa ditësh nëpërmjet një fotoje se ndodhej në Shqipëri. Por ish miss-i shqiptar nuk ka ardhur vetëm pasi shoqërohet me bashkëshortin turk, Tolgahan Sayisman. Ka qenë vetë aktori që ka ndarë një foto nga Vlora duke zbuluar se po kalojnë pak kohë pushim në këtë qytet bregdetar. Nuk dihet nëse Almeda ndodhet në vend vetëm për pushime apo dhe ndonjë angazhim tjetër.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Kujtojmë që ish miss-i mirëpriti fëmijën e dytë me aktorin pak javë më parë, një vajzë që e quajtën Alina. Ata kanë dhe një djalë, Efehanin.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote