E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër moderatoret më të dashura të ‘Top Channel’ (FOTO)

Ajo është sot një ndër moderatoret më bukuroshe të ekraneve tona. Bëhet fjalë për moderatoren Lei Kraja e cila tërheq gjithmonë vëmendjen jo vetëm në daljet e saja në ekran, por edhe me postimet në rrjetet sociale.
Së fundmi Lei ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte bebe duke treguar edhe disa fakte për veten.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

“Ekzaktësisht e njëjta fytyrë vetëm se isha shumë më e bukur.
Fakte: Një nga veshët e mi është ende më i madh se tjetri dhe njëri sy është ende ndryshe nga syri tjetër. Kam ende të njëjtën rrudhë”, – shkruan Lei, duke iu referuar një rrudhe pranë buzëve.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote