Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Ja pse nuk do doja të jetoja me vjehrrën

Këngëtarja Era Rusi ka zbuluar se dëshiron shumë të ketë një familje tradicionale, por jo të jetojnë në të njëjtën çati me njerëzit e burrit. Era Rusi e thotë troç: Ja pse nuk do doja të jetoja me vjehrrën Ajo është shprehur se jetesa në shtëpi të ndryshme bën që marrëdhënia të ruhet më mirë dhe të duhen më shumë.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

“Si është Era Rusi si nuse, i ke thelluar marrëdhëniet me vjehrrën?”- u pyet ajo në “Wake Up”.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

“Jo, se kam bërë. Dua një familje tradicionale, por jo të jetojmë të gjithë në një shtëpi. Por mund të jetojmë në shtëpitë përballë. Mund të jemi komshinj, secili në derë të vet. Mendoj që marrëdhënia ruhet më mirë kështu, jeton më gjatë dhe duhemi më shumë. Mendoj që jam një nuse preferuar. Çfarë të më mungojë”, u përgjigj këngëtarja.