“A Do Pajtohesh Me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj Ben Reagimin Që S’e Priste Askush

“A Do Pajtohesh Me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj Ben Reagimin Që S’e Priste Askush

Ata bënë bujë pasi i dhanë fund bashkëpunimit të tyre. Kohë më parë në media u komentua gjatë ndarja mes Rudina Dembacaj dhe Agron Llaka. Ndonëse të gjithë menduan se largimi i saj nga “Al Pazar” ishte i paqtë në fakt e ftuar në disa intervista.SHTYP/HAP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Rudina tregoi se arsyeja e largimit të saj ishte Agroni dhe se atë nuk do ta ftonte kurrë në emision. Mirëpo, ndonëse kanë kaluar kohë që nga sherri i tyre duket se Rudina vazhdon të ketë të njëjtin mendim për Agron Llakaj. Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në “MCN Urgjenca” në MCN Radio Albania ku ka folur për jetën e saj dhe është pyetur se nëse do të pajtohet ndonjëherë me Agronin.SHTYP/HAP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Unë jam një shtrigë që nuk di të fal”, tha Rudina duke nënkuptuar se mes tyre kurrë nuk do ketë pajtim.