A do pranoje të bëheshe ministrja e Ramës? Grida Duma habit me përgjigjen

Ish-deputetja Grida Duma ka folur rreth jetës së saj personale dhe si politikane. E ftuar në “3shat”, përballë makinerisë të së vërtetës, Duma u është përgjigjur disa pyetjeve. E pyetur nëse do të pranonte të bëhej ministre në qeverinë e kryeministrit Edi Rama, nëse do të ishte e nevojshme për të mirën e vendit, ish-deputetja e PD-së u përgjigj
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

‘Jo’, kategorikisht.

“Absolutisht jo. Nuk mund të bësh një të mirë për vendin me pazare. Nuk mund të jesh edhe me këtë edhe me atë, sepse më pas je as me atë dhe as me këtë,”- është shprehur Grida Duma.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote