Kjo vajze nuk gjen dot të dashur, arsyeja do t’ju habisë

Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është e pafat në dashuri. Arsyeja nuk është sepse ka ndonjë të metë, përkundrazi. Vajza nuk arrin dot të gjejë një të dashur për shkak se është mjaft bukuroshe.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

26-vjeçarja nga Manchesteri shprehte se fytyra e saj e bukur është një mallkim për të pasi të dashurit e saj të mundshëm e shohin thjesht si një “ëmbëlsirë” bukuroshe por asnjëri prej tyre nuk e merr seriozisht.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Bukuroshja e cila punon si asistente në një dyqan thotë se jeta e saj sentimentale është një tmerr i vërtetë pasi meshkujt me të cilët ajo del duan thjesht të “parakalojnë: me të para shokëve të tyre për të shitur mend apo edhe për të bërë foto.