Njihuni me Nikol, vajzën adoleshente të Alketa Vejsiut! Instagrami tashmë ka një ‘banore’ të re (Foto)

Alketa Vejsiu është nga ato personazhe publik që është kujdesur në maksimum që familjarët bashkëshortin e fëmijët të mos i ekspozojë pothuajse kurrë në media apo rrjete sociale. Nicol, tashmë në moshën e adoleshencës, duket se ja ka mbushur mendjen mamit që të ketë edhe ajo një llogari personale në Instagram, ku poston foto nga përditshmëria e saj.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Bionde me sy të kaltër, e me një ngjashmëri të madhe me të ëmën, 13 vjeçarja është ‘banorja’ më e re e instagramit.