‘I Thashë Prit Është Rradha Ime’, Almeda Tregon Si Reagoi Kur Mësoi Se E Ëma Është Shtatzënë…

‘I Thashë Prit Është Rradha Ime’, Almeda Tregon Si Reagoi Kur Mësoi Se E Ëma Është Shtatzënë…

Almeda Abazi eshte ish missi shqiptar qe e kemi pare shpesh ne intervista dhe kjo fale faktit se ka krijuar nje familje te bukur ne Turqi me aktorin e njohur turk Tolgahan.
Ajo tregon per marredhenien ne cift si edhe per familjaret e saj.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Ndersa kur ra fjala tek e ema ajo tha se eshte shume e lumtur qe nena e beri me vella pasi tani ai eshte nje shok shumi mire me Efehanin djalin e saj. Madje ajo tha: “Kur e mora vesh ne fillim per mamin tim se aeshte shtatezene i thashe prit se eshte radha ime nje here.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Por me mire qe eshte bere se ai dhe Efehan do te rriten bashke dhe e duan shume njeri tjetrin qe tani.
Ata te dy luajne shume dhe besoj se do vazhdojne te jene gjithmne bashke”.
Vellai i Almedes tani eshte 6 vjec ndersa Efehan eshte 1 vjec.