E mbani mend Mirjeten e Big Brother? Nuk do e besoni cfare ka ndodhur me te sot

E mbani mend Mirjeten e Big Brother? Nuk do e besoni cfare ka ndodhur me te sot

Mirjeta e Big Brother ishte nje nga emrat qe terhoqi vemendjen vite me pare, sidomos nga lidhja me Marielin. Te gjithe e kujtojme vajzen brune simpatike.

Por sot pamja e saj duket shume ndryshe nga c’jemi mesuar ne. Mirjeta eshte bere bjonde dhe duket kaq bukur.

Ajo eshte martuar, ka sjelle ne jete dy femije dhe jeton ne Angli