“Nuk kaloj një ditë pa dhimbje”, këngëtarja e njohur, shpë’rthen në lot dhe tregon sëm’undjen nga e cila vu’an

Këngëtarja Jessie J është shprehur përmes postimeve në ‘Instagram’ se ka probleme të shumta me shëndetin dhe se nuk mund të kalojë një ditë të qetë pa dhimbje.33-vjeçarja ka treguar për ndjekësit se akoma nuk është zbuluar diagnoza e saj dhe pjesa që e irritonmë shumë është idea që nuk mund të këndojë pasi problemet me fytin nuk e lejojnë atë.

‘Dje u përpoqa të këndoja një këngë që zakonisht mund ta këndoj me lehtësi, dhe nuk munda. Çështja që kam nuk është zëri im, por po ndikon në zërin tim. Dhe mirë… Unë qava. Për orë të tëra. Prej 6 muajsh unë ende nuk mund ta kaloj një ditë të plotë pa dhimbje në mes të qafës dhe fytit. Disa ditë janë shumë më të mira se të tjerat’