Bën dhe si miss sot/ Del fotoja e Antonelës disa vite më parë: Shihni si duket, fiks për karnavale

Antonela duket se ka fituar shumë fansa falë hyrjes së saj në Përputhen.Por vec kësaj bukuroshja shkodrane ka përmirësuar edhe pamjen e saj.Në një foto të disa viteve më parë ku duket bashkë me grupin e saj shoqëror Antonela duket shumë më ndryshe nga sot.

Me buzët e kuqe dhe grimin e rëndë, ja ka hu mbur bukurinë vetes, apo jo.Shihni pamjet ne linkun me poshte