“Gjithca ishte per show..” 6 muaj pas ‘Love Story’-t, çfarë ka ndodhur me Saimirin dhe Merin

6 muaj më parë përfundoi spektakli “Love Story”, ku protagonisti kryesor, Saimiri zgjodhi Meri Murrizin si partneren e tij, duke i shprehur dhe dashurinë publikisht. Pas mbarimit të “Love Story”, u vu në dyshim nëse Meri dhe Saimiri e vazhdonin lidhjen e tyre dhe duket se këto dyshime po përforcohen edhe më shumë.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni pamjet

Prej 6 muajsh nuk kemi asnjë shenjë se ata janë bashkë. Saimiri erdhi në Shqipëri, qëndroi disa ditë dhe nuk e pamë në asnjë moment në praninë e Merit.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni pamjet

Jo më kot prej kohësh fansat në Inst agram po i kërkojnë llogari Saimirit duke e kritikuar se gjithçka e ka bërë për show, por deri tani nuk kemi një reagim nga princi modern.