Nga Kryemadhi e deri tek Grida Duma, si e ndryshuan pamjen e tyre disa nga gratë në politikë (Foto)

Grida Duma, mund të jetë nga politikanet që ka ndryshuar më shumë ngjyrën e flokëve që nga hyrja e saj në politikë. Ajo ka kaluar në të gjitha ngjyrat nga më e errta, tek biondja dhe së fundmi ka bërë ndryshimin e guximshëm duke kaluar te ngjyra e kuqerremtë. Asaj që Grida I ka qëndruar besnike është krehja voluminoze me onde të mëdha.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Albana Vokshi ka vendosur të ndryshoi ngjyrën e flokëve duke lënë pas bionden platin, ngjyrë ë cila I dha dhe nofkën ‘si Pamela Anderson’ . Ajo ka bërë ndryshimin drastik dhe ka braktisur flokët e drejta bionde për tu shfaqur së fundmi me flokë të valëzuara ngjyrë karamel.
Shtyp hapesiren re.klamuese me poshte dhe ndiqni lajmin e plote

Monika Kryemadhi, kryetarja e Lëvizjes për Integrim është një tjetër emër që gjatë viteve ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Fillimisht me ngjyrën por pasi u përqëndruar te biondja ka eksperimentuar dhe me modeli.

Një tjetër figurë historike e demokraëve por tashmë me një parti të re, Lëvizjen per Ndryshim, Jozefina Topalli ka vendosur të errësojë ngjyrën e flokëve. Ajo ka qënë gjithmonë në nuancat e errëta por vihet re një qasje më e madhe drejt të zezës.

Brisida Shehaj e njohur si drejtoresha më e komentuar e tatimeve është shfaqur shpesh e shkujdesur në publik në lidhje me dukjen e saj. Kjo gjë ka ndryshuar pas kandidaturës për deputete madje Brisida ka vendosur të fshi dhe postimet e vjetra në rrjetin social

Jorida Tabaku gjithashtu e në rradhët e Partisë Demokratike ka vendosur të cceli ngjyrën e flokëve duke u bërë më bionde. Ajo I qëndron të njëjtit model flokësh të drejta me vijë në mes prej vitesh.
Një shprehje e Coco Chanel thotë: “A woman ëho change her hair is about to change her life”– “Një grua që ndryshon flokët e saj është gai të ndryshojë jetën e saj”.