E mbani mend Paolën tek Piter Pan? Shikoni sa shumë qenka rritur

Me siguri të gjithë e mbani mend Paolën, vogëlushen e ëmbël të “Piter Pan”. Paola fitoi dashurinë e të gjithëve me çiltërsinë e saj prej fëmije dhe ëmbëlsinë që e karakterizonte. Ka kaluar më shumë se një vit që nga sezoni i parë i “Piter Pan” dhe Paola tanimë është rritur.

“Kur i dëgjoni ato fjalë, dua që ju të imagjinoni nocionin se,

Dy ditë më parë vogëlushja festoi ditëlindjen dhe mbushi 6 vjeç. Në këtë ditë të veçantë e ëma e Paolës postoi një foto të mrekullueshme ku ajo shfaqej duke buzëqeshur para apartatit fotografik, në një sfond plot me ëmbëlsira e tollumbaca.

“Kur i dëgjoni ato fjalë, dua që ju të imagjinoni nocionin se,

“Kur i dëgjoni ato fjalë, dua që ju të imagjinoni nocionin se,
“Është ditëlindja ime”, shkruhet krahas fotos dhe Paola mori urime pafund nga ndjekësit.

Në një postim tjetër Paola shfaqej me tortën e ditëlindjes me kukullat e famshme LOL.

Më poshtë ju sjellim disa foto të reja nga Paola e cila është rritur shumë që nga mbarimi i “Piter Pan”./Xing.al