“Aleksi Çun Beqar”, Ish-Bashkëshorti I Rudina Dembacaj I Lë Të Gjithë Gojëhapur Me Reagimin E Tij…

“Aleksi çun beqar”, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj i lë të gjithë gojëhapur me reagimin e tij…

Rudina Dembacaj ka publikuar ditën e sotme një foto në instagram me ish-bashkëshortin e saj Aleks Varfaj dhe ka shkruar mbi të “Aleksi çun beqar”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i tij që ka pranuar “tagun” në instastory dhe ka shkruar mbi të “të dy jemi beqar”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Çifti duket se është ndarë zyrtarisht, të cilët nga martesa e tyre kanë edhe një vajzë.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Check Also

Shiti unazën e burrit për t`i blerë rroba nuses së djalit, sot nëna merr dhuratën më të çmuar

Shiti unazën e burrit për t`i blerë rroba nuses së djalit, sot nëna merr dhuratën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *