Arbana merr në intervistë të shoqin dhe i bën pyetjen që nuk e priste njeri: Më thuaj se çfarë të…

Arbana merr në intervistë të shoqin dhe i bën pyetjen që nuk e priste njeri: Më thuaj se çfarë të…

Arbana Osmani ka vendosur të bëjë pjesë këtë herë Eduartin në rubrikën e saj të pyetjeve në Instagram. Pasi konsumuan darkën, Eduarti kishte kohë në dispozicion për t’iu përgjigjur pyetjeve të fansave teksa Arbana e intervistonte.

Sigurisht që shumica e pyetjeve ishte për marrëdhënien e tyre dhe për Diellin. Eduarti u shpreh se të jetosh me Arbanën është më bukur sesa duket dhe se nuk i dalin 15 sekondat e videos për t’i treguar gjërat e preferuara nga ajo.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni me teper.. ↓↓

Gjëja e preferuar tek Arbana? -S’mjaftojnë 15 sekondat e story-t për t’i thënë

Si është jeta të jetosh me Arbanën? -Është më e bukur se ç’duket

Çfarë të nervozon tek Arbana? -Prapë nuk dalin 15 sekonda

Kur ziheni kush e mban më shumë inatin? -Unë

Si je ndjerë kur je bërë baba? -Çuditshëm (përlotet), Dielli kujt i ka ngjarë më shumë? -Mua

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *