Bieta Sulo largohet nga ‘Top Channel’? Moderatorja i sur prizon të gjithë, tregon ekranin e televizionit në të cilin do ta shohim në shtator

Bieta Sulo largohet nga ‘Top Channel’? Moderatorja i sur pr izon të gjithë, tregon ekranin e televizionit në të cilin do ta shohim në shtator

Sot përfundoi sezoni i “Ftesë në 5” me moderatoren Bieta Sulo. Përgjatë ditëve të fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se ajo nuk do të jetë më pjesë e “Top Channel”, por si qëndron e vërteta?

Në mbyllje të puntatës finale të sezonit, Bieta u shpreh qartë “Shihemi në Shtator”. Kështu, ajo iu dha fund aludimeve për largimin nga ekrani i “Top Channel.

Moderatorja ka bërë dhe një status në rrjete sociale, ku ka shkruar se do ta shohim sërish në stacionin e “Ftesë në 5”, menjëherë pas pushimeve.
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *