Blendi Fevziu tregon të vetmin konkurrent që ja ka fr.ikën ne Shqiperi

Blendi Fevziu tregon të vetmin konkurrent që ja ka fr.ikën ne Shqiperi

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të aguar dhe më të suksesshëm sot.

Autor i tashmë disa librave, Blendi është shprehur rreth rivalitet që ndjen apo jo nga emisionet me karakter politik dhe gjithashtu nga kolegët e tij gazetarë.
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

“Unë kam konkurrencë nga e hëna të mërkurën 22:00 me 23:15 dhe të enjten 21:00 me 23:00. Çdo lloj emisioni, çdo emër moderatori, e madje dhe çdo fillim apo telenovelë janë konkurrentë shkruan panorama.

Të enjteve ajo që më shqetëson është një telenovelë turke e Klan Plus”,-u shpreh Fevziu.

Check Also

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *