E ka nga eksperienca se ka ndërruar 3 burra/ Rudina Dembacaj mëson gratë shqiptare çfarë të bëjnë me burrat: Po e bëri këtë lëre…

E ka nga eksperienca se ka ndërruar 3 burra/ Rudina Dembacaj mëson gratë shqiptare çfarë të bëjnë me burrat: Po e bëri këtë lëre…

E ka nga eksperienca se ka ndërruar 3 burra/ Rudina Dembacaj mëson gratë shqiptare çfarë të bëjnë me burrat: Po e bëri këtë lëre… Rudina Dembacaj është një aktoret dhe moderatoret më të komentuara dhe aktive në rrjetet sociale.
Ajo shpesh diskuton tema të ndryshme me ndjekësit në Instastory.

Dembacaj ka gjetur kohën për të bërë një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët nuk kanë nguruar të tregojnë adhurimin që kanë për të, madje i kërkojnë edhe këshilla.
Një pre ndjekësve i ka kërkuar një këshillë për të gjithë gratë që nuk merren vesh me burrat, si duhet të veprojnë.
Rudina e ka këshilluar ndjekësen duke i thënë:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni me teper.. ↓↓

“Është e vështirë të japësh këshilla për një çift! L ufto deri në fund pa u nxituar.

Por nëse prap nuk ecën, ndarja është një super zgjidhje.”

Check Also

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *