“E them ketu per here te pare..” Alfred Cako rrefen te verteten: Nuk pyes asnje, do ti shkoj deri ne fund..

“E them ketu per here te pare..” Alfred Cako rrefen te verteten: Nuk pyes asnje, do ti shkoj deri ne fund..

Ne nje interviste dhene se fundmi ne Abc, konspiracionisti i njohur shqiptar, Alfred Cako u shpreh se jemi ne luften me te madhe, ne luften me plandemine, e cila do vazhdoje deri ne 2030!

Ai u shpreh se e ka mision te tij thenien e te vertes se madhe dhe se do ti shkoje kesaj beteje deri ne fund edhe nese do ti kushtonte jeten. Ai thote se plandemia ska filluar akoma dhe se kjo ishte thjeshte nxemje.. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te shfaqet videon.. ↓↓

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *