Flori Mumajesi i jep premtimin e madh, Xhensilës për vajzën/ A i di Bes Kallaku këto, ja çfarë po ndodh mes tyre

Flori Mumajesi i jep premtimin e madh, Xhensilës për vajzën/ A i di Bes Kallaku këto, ja çfarë po ndodh mes tyre

Një ndër këngët më të dëgjuara të kësaj vere është dhe do të jetë ajo e Flor Mumajesit, Klajdit dhe Brunos që mban titullin “Nina”. Një bashkim forcash si ky mes tre artistëve më në zë të momentit nuk kishte si të mos sillte një super sukses.

“Kënga e preferuar e Ajkës”, ka shkruar artistja. Kantautori nuk ka vonuar shumë dhe i ka dhënë një premtim publik Xhensilës se shumë shpejt e vogla e saj do ta këndojë bashkë me to këtë këngë.

“Ja se një ditë do e këndojë bashkë me lalat”- ka shkruar ai. Djemtë nuk do të ndalen me kaq, sepse shumë shpejt duket se do të vijë një version i dytë i “Nina”. Flori ka publikuar në Instagram një video, në të cilën shihet se në studion e “ThreeDots” është duke punuar këngëtarja e famshme shqiptare, Anxhelina. Ajo shfaqet duke kënduar para mikrofonit, teksa Bruno punon me muzikën nga ana tjetër. Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Kujtojmë se vetëm pak muaj më parë Anxhelina u rikthye në muzikë pas një mungese të gjatë. Kohë pas kohe ajo ka publikuar disa këngë, që janë pritur mjaft mirë si nga publiku shqiptar, por edhe ai i huaj.

Check Also

Pa grim fare/ Ja si duken Bora Zemani dhe Xhensila Myrtezaj krejteisht natyrale, pa makeup ne fytyre

Pa grim fare/ Ja si duken Bora Zemani dhe Xhensila Myrtezaj krejteisht natyrale, pa makeup …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *