Ha prush dhe hithra, njihuni me shqiptarin që po i lë të gjithë pa fjalë me aftësitë e tij të jashtëzakonshme (VIDEO)

Ha prush dhe hithra, njihuni me shqiptarin që po i lë të gjithë pa fjalë me aftësitë e tij të jashtëzakonshme (VIDEO)

Një njeri i jashtëzakonshëm jeton në një fshat të Kosovës. Bëhet fjalë për Ramiz Ramadanin, që njihet ndryshe dhe si Tarzani i Kosovës. Ai jeton në fshatin Smirë të Vitisë dhe është bërë i njohur me fuqitë e tij të jashtëzakonshme.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sekonda qe të lexoni lajmin e plotë…

Ai sfidon hekurin e skuqur në zjarr, ha hithra dhe prush ndërsa cigaren e fik me gjuhë. Ai thotë se duron dhe goditjet me sende të forta në bark. Në një lidhje me Skype në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, ai tha: “Guinnessin e kam sfiduar. Shkencën e kam ulur poshtë.” 54-vjeçari me aftësi të rralla arriti të ngrejë live me gishtin e madh të dorës një peshë prej 60 kg.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sekonda qe të hapet video…

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *