Kërkoi Burrë Në Televizor Po E Hoqën, Klea I Nxjerr Bojën Saimirit Me Prona Në Gjermani Dhe Biznesmen: Ai Më Hoqi Po Më Shkroi Në Tre Të Natës Pastaj….

 

e Klea, e cila u eliiminua nga Love Story nuk mundi t’i mbante emocionet dhe shpërtheu në lot pas vendimit të Saimirit.

Pas daljes nga spektakli, Klea me disa postime në Instastory deklaronte se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është. Së fundmi ajo dha një intervistë për “Daily Love Story”, ku tregoi se ka marrë edhe një mesazh nga Saimiri atë natë, teksa ai i kërkonte të mbeteshin miq.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Saimiri më shkruajti nga ora 3 e gjys e mbrëmjes atë natë dhe më tha që të mbetemi miq, por unë isha me ato mendimet e mia që ka dorë produksioni dhe i thash nuk kemi pse të mbetemi miq. S’kam dashur të takoj njeri për faktin se e ndjeva veten të zhgënjyer nga të tjerët. Komente pozitive kam marrë pafund, por siç thonë, edhe kur v des njeriu gjithë të mirë e bëjn”, tha Klea.

Ajo tregoi se ka një hatërmbetje me opinionistin e spektaklit, Robert Aliajn, për të cilin shprehet se e “talli” në momentin kur ajo po qante. Klea u shpreh se Roberti e ka ftuar më pas për kafe, por ajo nuk ka pranuar.

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *