Kujt i takojnë shрenzimet e dasmës? Plas she.rri mes çiftit pak ditë paѕ kurorëzimit

Kujt i takojnë shрenzimet e dasmës? Plas she.rri mes çiftit pak ditë paѕ kurorëzimit

Çifti Ay?enur dhe Sinan A., të cilët u martuan në rrethin Marmaris të Muglas në Turqi, kohët e fundit u rra hën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.

Çifti, së bashku me një mik, erdhën në vendndodhjen Uzunyal?, ku edhe filloi sherri, raporton t24.
Ay?enur A., e cila u godit me një shuplakë dhe grusht, ka paraqitur rastin në polici.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Tashmë dyshja vetëm disa orë pas martese kanë paraqitur dokumentet për shkurorëzim. Mësohet se nusja është e papunë ndersa dhëndri ishte auto-mekanik.

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *