Lë pa fjale Xhensila Myrtezaj, flet mbi raportet që ka me vjehrrën : Nuk i them dot “nëna”, e thërras

Lë pa fjale Xhensila Myrtezaj, flet mbi raportet që ka me vjehrrën : Nuk i them dot “nëna”, e thërras

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ka rrëfyer për herë të parë sesi është marrëdhënia e saj me vjehrrën.Këngëtarja ka zbuluar se “nëna Shpresën” e quan “nëna Kamomili” pasi e ndihmon shumë me vajzën.

“Nëna Shpresa e quaj nëna kamomili, është ndihma më e madhe që kam patur në rritjen e Ajkës. Do doja që Ajka të kishte kaçurrelat e vjehrres time.”- tha Xhensila.Ndërkohë këngëtarja zbuloi me shaka se nëse do të kishte djalë, Besi do t’ja kishte vënë emrin “Kajmak”.
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Kujtojmë se si Xhensila ashtu dhe Besi publikojnë shpesh momente pranë të voglës në rrjete sociale, e cila tani është bërë shumë e njohur për publikun.

Check Also

Shiti unazën e burrit për t`i blerë rroba nuses së djalit, sot nëna merr dhuratën më të çmuar

Shiti unazën e burrit për t`i blerë rroba nuses së djalit, sot nëna merr dhuratën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *