Me Vetullat E Holla Dhe Me Fustanin Bojeqielli/ Ja Si Dukej Xhensila Kur U Fejua Me Besin

hensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku jane nje nder ciftet me te pelqyer te ekranit. Ata e kane bere per vete publikun shqiptar me embelsine e Xhensiles dhe natyren karizmatike te Besit.Ne disa prej fotove te publikuara, cifti shfaqet ne fillimet e karrieres respektive dhe dashurise.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Sikurse dhe sot, ata duken shume te vegjel edhe shume te dashuruar me njeri-tjetrin.
Paraqitja e tyre ka qene shume ndryshe nga si duken ata sot. Xhensila dhe Besi sot jane me te arrire ne porfesionet e tyre dhe sigurisht qe jane zbukuruar akoma me shume.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Fale embelsise dhe thjeshtesesi se tyre, ata jane gjithmone ne zemren e publikut shqiptar.Xhensila dhe Besi jane prinder te nje vajze,Ajkes dhe te dy vazhdojne karrieren artistike te mbushur me projekte te reja.

Check Also

E mohuan lidhjen, Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat/ Si qëndron e vërteta?

E mohuan lidhjen, Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat/ Si qëndron e vërteta? Kohët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *