“Me vjehrrën si shkoni?”, Edi Rama vë në siklet nusen e shtëpisë në Gjirokastër

“Me vjehrrën si shkoni?”, Edi Rama vë në siklet nusen e shtëpisë në Gjirokastër

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot mysafir në një bujtinë që është e hapur për turistët në fshatin Labovë e Kryqit në Gjirokastër. Kreu i qeverisë freskohet fillimisht në burimin e fshatit dhe më pas i drejtohet bujtinës që menaxhohej nga nënë Maria, i shoqëruar nga drejtoresha e AZHBR-së dhe ish-ministrja e Kulturës.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sekonda qe të lexoni lajmin e plotë…

Gjatë bisedës me nusen e shtëpisë Rama nuk i ka kursyer as batutat, duke e pyetur për marrëdhënien me vjehrrën.

“Me vjehrrën mirë shkoni?”, ka qenë pyetja e Ramës për nusen. Ndërsa ajo i është përgjigjur: “Super, më mirë se mund ta mendoni”.

Check Also

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *