Rudina Dembacaj rrëfehet si kurrë më parë, zbulon tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht (FOTO)

Rudina Dembacaj rrëfehet si kurrë më parë, zbulon tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht (FOTO)

Rudina Dembacaj i jep shpeshherë mundësinë fansave në Instagram t’i bëjnë pyetje dhe sot u është përgjigjur shumë prej tyre. Aktorja tregoi edhe tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Postimi i Rudinës:

“1: nuk kam veshur kurre kurre asgje fake (me dijeni)
2: nese une i dergoj dikujt nje voice message, eshte mire ta degjoje kur eshte vetem, sepse flas shume fjale te pista.
3: kam dashur te behem police”.-shkruan Rudina.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Check Also

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *