Tea Rrëfen Historinë: Si E Largoi Nga Puna Ardit Gjebrea

Tea Rrëfen Historinë: Si E Largoi Nga Puna Ardit Gjebrea

Përpara se bëhej pjesë e emisionit “Përputhen”, Tea Trifoni ka qenë postiere e rubrikës “Kam një mesazh për ty”, te “E diela shqiptare”. Gjatë një bisede me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ajo ka zbuluar se përse u largua nga “E diela shqiptare”.Tea ka treguar se i kanë kërkuar të humbasë peshë, por ajo nuk e ka arritur në kohë dhe për me tëpr e kanë hequr nga puna pa e lajëmëruar. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Më kërkuan që të humbja peshë dhe unë nuk arrita dot në kohë. Pastaj mësoj që më kishin larguar ditën që më kërkuan t’u ktheja uniformën për t’ja dhënë punonjëses së re, pa asnjë lajmëruar paraprak. Prandaj: isha shumë e shëndoshë për ta. Kohë të mira ”, ka shkruar Tea.

Check Also

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *