“Nare” i pergjigjet nje Fansi “Çfarë mund të bëj…

Neslihan Atagül, aktorja që la serialin për shkak të problemeve shëndetësore, iu përgjigj komentit të një fansi “Unë jam i hidheruar me ju” …

Neslihan Atagül, i cili luajti  karakterin e ‘Nares’ tek ‘Vajza e Ambasadorit’ , kishte vuajtur nga sindroma e zorrëve dhe në muajt e fundit  u largua nga seriali me një vendim të papritur.

Kjo situatë shqetësoi tifozët dhe audiencën e Neslihan Atagülit e cila la serialin dhe vazhdoi trajtimin e saj.

Fansi beri buje me komentin e tij në mediat sociale, “Unë jam i hidheruar me ju ngaqë e braktiset “Vajzen e Ambasadorit”, duke i thënë lamtumirë personazhit të ‘Nare’ duke thënë “Kam nevojë për pak pushim”,

Aktorja e njohur u përgjigj, “Çfarë mund të bëj, shëndeti im ishte më i çmuar”.

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *