Do te habiteni se si duket Sëlla jasht serialit ME FAL

Burcu Oktav ish pjes e kastit te serialit ” ME FAL” e cila interpretonte gruan e Muratit si Sëlla, me nuk eshte pjes e serialit.

Edhe pse ne serial ishte shum e thjeshte dhe modeste me veshjen e saj, ajo ne jeten reale duket krejt ndryshe.

Do te habiteni me pamjen e saj te vertet.Per me shum shikone videon ne vazhdim…

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *