Ja si duket “Rejan” jasht serialit “Hercai”

Ebru Sahin ka lindur më 18 Maj 1994 në Stamboll.

Pas diplomimit në Universitetin e Sporteve, në Stamboll, ajo nisi të studiojë aktim. Debutimi i saj i parë në një prodhim kinematografik ishte në vitin 2016 në “Kan Parası”.

Më pas, ajo u bë pjesë e serialit “Babam”. Suksesin më të madh, Ebru e njohu në serialin e famshëm “Nusja nga Stambolli” ku interpretoi si Burcu. Ajo vjen në “Rejan” në rolin kryesor.

Per me shum info shikone videon ne poshte…

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *