Nga “Vajza e Ambasadorit” në kopertinën e “Vogue”,- Aktorja rrëfen eksperiencën e saj

Tuba Buyukustun ëshjtë aktorja të cilën këtë javë do ta shohim si protagoniste në serialin “Vajza e Ambasadorit”. Duket se ajo ka marrë vëmendjen e duhur së fundmi.

Eshtë ftuar të jetë imazhi kryesor i revistës “Vogue” në Turqi në kopertinën e fundit.

Tuba ka treguar se I gjithë seti fotografik ka qenë një sfidë. Vendi ku ata kanë xhiruar ishte i ftohtë dhe moti nuk i favorizoi shumë.

Gjithashtu i duhej të qëndronte për orë me rradhë në xhirime sepse duhet të kapeshin disa momente të ditës si dhe vendodhja e setit nuk ishte vetëm një por disa vende…

Por, vetë Tuba  është padyshim e lumtur për rezultatin dhe shprehet se ja vlejtën të gjitha peripecitë për këtë kopertinë!

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *