“Bahari” dhe “Ymyti” po bëhen prindër

Aktorja e njohur, Gaye Turgut është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Deniz Evin janë në pritje të fëmijës së parë.

Gaye, e cila për publikun njihet si “Bahari” nga seriali “Më fal” të enjten ka publikuar imazhe tejet të bukura, teksa shihet e lumtur pranë bashkëshortit, i cili njihet si “Ymyti”, po ashtu nga “Më fal”. Me flokë të lëshuara dhe e veshur me fustan të bardhë, aktorja po shkëlqen në fotosesionin e shtatzanisë.

Ndryshe, Gaye Turgut dhe Deniz Evin për publikun shqiptar janë bërë të njohur nga rolet e tyre, të “Baharit” dhe “Ymytit” nga seriali “Më fal”, në të cilin ata ishin motër e vëlla, por në jetën reale ata janë ata janë të martuar.

Aktorët, lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar me martesë në vitin 2013./21Media Të ngjajshme Çka presin “Bahari” dhe “Ymyti” nga viti 2020? Aktorja turke i këndon këngë dashurie “Ymytit”

Edhe aktori turk i uron fitoren Shqipërisë në gjuhën shqipe “Ymyti” thotë mirëmëngjesi në gjuhën shqipe Pamje nga dasma madhështore e “Baharit” dhe “Ymytit” Edhe Ymyti uron shqip Ramazanin.

 

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *