Ebru Sahin arrin të marrë vëmendje edhe duke mos dalë nga shtëpia!

Po, është e vërtetë ajo që lexuat! Ebru Sahin arrin të marrë vëmendje edhe pa dalë nga shtëpia. Aktorja ka publikuar së fundmi në Instagramin e saj disa foto që janë kthyer në sensacion.


Vetë Ebru, shfaqet tepër e thjeshtë, pa make up dhe në komfortin e një shtëpie me pamje nga Ura e Bosforit. Fansat reaguan menjëherë duke I thënë se tashmë do ta presin gjithmonë aty për ta takuar nëse munden.

Gjithashtu, pamja e vetë Ebru, e freskët dhe si gjithmonë simpatike, ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *