‘’Halili’’ martohet në jetën reale me nënën e ”Seit Aliut”

Aktori i njohur turk, Kutsi i njohur si ”Halili” nga seriali ”Emri im është engjëll” javën e kaluar i ka dhënë fund beqarisë në jetën reale.

Ai është martuar me Sibel Ülker dhe për ditën e tyre të rëndëshme çifti ka organizuar një ceremoni private vetëm me familjarët.

Kujtojmë se, Sibel Ülker, është nëna e aktorit Poyraz Ar i cili gjithashtu është pjesë e serialit ”Emri im është engjëll” në rolin e ”Seit Aliut”.

Check Also

“Enderi” i pashëm kështu duket sot në moshën 53 vjeçare

Seriali “Jetë e hidhur” ka qenë seriali i parë turk i transmetuar në Kosovë, që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *