Loredana paralajmëron këngën e re “Rockstar”

Rep-artistja e njohur, Loredana, po bën nam në industrinë muzikore, ndërsa këngët e saj kanë pushuar vendet gjerman-folëse.

Ajo që në paraqitjen e parë ka vërtetuar se është unike në zhanrin hip-hop, ndërsa eksperimenton shumë me projektet muzikore.

Së fundmi ajo në një postim në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur se të enjten do e lansojë projektim e ri.

“Rockstar” mban titullin prodhimtaria e saj muzikore, së cilës i ka publikuar edhe disa sekuenca nga klipi.

“Të gjithë policët e dinë që jam Lori, por më thërrasin Tony”, ka shkruar ajo në përshkrim.

View this post on Instagram

Guten Morgen 😀

A post shared by Loredana (@loredana) on

Theksojmë se para tre javës, në bashëpunim me reperen Delara solli në treg hitin “Checka”.

Check Also

DHANË SHPIRT NË MES TË RRUGËS NË GJERMANI, NESËR U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT TRE SHQIPTARËVE NGA E NJËJTA FAMILJES: TË ALLAHUT JEMI DHE TE AI KTHEMI!

Dhanë shpirt në mes të rrugës në Gjermani, nesër u jepet lamtumira e fundit tre …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *