“Mehmet Kosova” i bëri dhuratë gruas një vilë luksoze

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet në Kosovë si “Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të parë. Ai dhe modelja e njohur Sinem Kobal janë duke e shijuar pritjen më të ëmbël. Sipas mediave turke, Kenani ka blerë një vilë luksoze për bashkëshorten. Vila ndodhet në Bodrum dhe siç është raportuar ajo është blerë 3 milionë lira turke.

Sinemi tani është në muajin e tetë, dhe çifti tashmë e kanë bërë pubike se po presin një vajzë të cilën kanë vendosur ta pagëzojnë me emrin Lalin.

Check Also

DHANË SHPIRT NË MES TË RRUGËS NË GJERMANI, NESËR U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT TRE SHQIPTARËVE NGA E NJËJTA FAMILJES: TË ALLAHUT JEMI DHE TE AI KTHEMI!

Dhanë shpirt në mes të rrugës në Gjermani, nesër u jepet lamtumira e fundit tre …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *