Diçka e re së shpejti nga Kida

Artistja e njohur dhe shumë e dashur, Kida duket se aktualisht është duke punuar për diçka të re. Ajo përmes një postimi në Instagram, ka pyetur fansat nëse duhet ta sjell një solo-projekt apo album të ri. Se çka do të sjell Kida për publikun mbetet të shihet në vazhdim.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Kidës është “Edhe sa”. Projekti është publikuar më 1 shtator dhe deri tani në Youtube ka mbi 11 milionë klikime

Check Also

DHANË SHPIRT NË MES TË RRUGËS NË GJERMANI, NESËR U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT TRE SHQIPTARËVE NGA E NJËJTA FAMILJES: TË ALLAHUT JEMI DHE TE AI KTHEMI!

Dhanë shpirt në mes të rrugës në Gjermani, nesër u jepet lamtumira e fundit tre …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *