Martohet vajza e Remzie Osmani, publikohen pamje

Vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me të dashurin e saj, Besjan Bytyqi. Me rastin e kurorëzimit të vajzës, natyrisht që nuk mungoi urimi nga këngëtarja e mirënjohur, e cila publikoi edhe pamje të bukura nga festa e së bijës. “Dashuri, lumturi, shëndet pa fund për ju”, shkroi këngëtarja krahas njërës fotografi, të cilën e publikoi në instagram.

Kujtojmë që, Remzie Osmani është e martuar me Halil Hamzajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën.

Check Also

MADHËSHTORE: LABINOT TAHIRI DO TË NDËRTOJ SPITAL PËR SËMUNDJEN E LEUKEMISË NË KOSOVË (VIDEO)

Ky është postimi i plotë i Labinot Tahirit në faqen e tij zyrtare në Facebook: …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *