Adelina Berisha u duk mjaft atraktive në “Natën e shtrigave” e maskuar si personazhi i famshëm ‘macja e zezë’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi një fotografi mjaft atraktive, në llogarinë e saj zyrtare në Instagram me rastin e festës së Halloweenit.

Ajo kishte vendosur që për këtë Halloween, të maskohet si “macja e zezë”, personazhi famshëm nga filmi “SpiderMan”.

 

E veshur me fustan të zi lëkure, këngëtarja vuri mjaft mirë në pah linjat e saj atraktive trupore.

 

Check Also

Loredana në krahët e Mozzikut

Artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana çdo ditë po japin sinjale të ribashkimit. Në muajin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *