Këngëtari turk i kërkoi bashkëpunim Engjëllushës

Bashkëpunimi me këngëtaren Shyhrete Behluli si duket i ka lënë përshtypje Sinan Akcil.

Ai pas kësaj ka kërkuar edhe një bashkëpunim me të bijen e Shyhretes, Engjëllushën.

Këtë e bëri të ditur Shyhretja në emisionin “1 kafe prej shpisë” në RTV21.

“Engjit i ka kërku me bo një këngë Sinani me Engjin, i thash Engjit ti je ma e re ti e mëson ndoshta më lehtë gjuhën, mundesh me bo pse jo ndoshta një bashkëpunim me të”, tha Behluli.

Po ashtu tregoi se ajo personalisht nuk ka në plan ndonjë projekt tjetër me Sinanin, por tha se nëse do t’i vinte një ofertë e mirë nuk do ta refuzonte.

Check Also

Loredana në krahët e Mozzikut

Artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana çdo ditë po japin sinjale të ribashkimit. Në muajin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *